• info@abcdedektor.com
  • +90 212 472 22 20
  • +90 532 603 33 62
  • +90 850 259 79 97

DEDEKTÖR ÇEŞİTLERİ

Altın Aramak, Define Bulmak, Hazine Bulmak Şimdi Çok Daha Kolay!

LRL Alan Tarama Dedektörü

Teknik Özellikler

  • 750 Metre Yarıçap Etkinliği
  • 20 Metre Derinlik
  • 2 Zamanlı Alıcı ve Verici Özelliği
  • Görüntülü Alan Tarama

LRL ALAN TARAMA

Yeni nesil alan tarama sistemi Metal Dedektör OJORADAR LONG RANGE LOCATOR ile kaya ve horasanı çok rahat delebilir ve arkasında ve ya altındaki metal GÖRÜNTÜSÜNÜ çok rahat bir şekilde grafiksel olarak alabilirsiniz. Yeni nesil OJORADAR LONG RANGE LOCATOR alan tarama sistemi yağmur, kar demeden her türlü hava şartında çalışmaktadır. Yeni nesil alan tarama OJORADAR LONG RANGE LOCATOR ile 20 mt. derinlik 750metre yarıçap uzaklıklara çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Metal Dedektör vericisinin toprakaltına yaydığı frekansları anten vazifesi görüp üstüne çeken yüksek iletken metalleri bulabilen bir alan taramadır.

Dedektör LRL Alan Tarama cihazı ile kısa sürede 1 km. bir alanı 15 mt. derinliğe kadar çok rahat bir şekilde GÖRÜNTÜLEYEBİLİRSİNİZ. Görüntülü alan tarama Metal Dedektörlerinin diğer tip alan tarama dedektörlerinden ayrılan en büyük farklılığı, büyük oranda doğru ve iyi bir ayırım ile hedefin noktasal yerini belirlemesidir. Bu da şu an piyasada olan diğer hiç bir alantarama dedektörde olmayan, 2 Zamanlı Alıcı-Verici özelliğindendir. Bütün Ojoradarlar, 2 Zamanlı Alıcı-Verici Senkronize sinyaller olup , Elementin Elektron , Nötron ve Atom ağırlığına duyarlıdır. Piyasada satılmakta olan diğer bütün Alantaramalar ise sadece Elektrona duyarlıdır. Bu da Ojoradar Anten Dedektörlerini piyasada satılan diğer muadillerinden ayıran en büyük ve çok önemli bir özelliktir.

Ojoradar LRL hala hazırda tüm Dünya’da profesyonel hazineciler, defineciler, arkeologlar, antrepolistler (insan bilimcileri), jeolojistler ve maden şirketleri tarafından kullanılan ve tüm zamanlarda üstünlüğü kanıtlanmış en iyi metal arama dedektörüdür.

Bir OJORADAR satın aldıktan sonra saklayacağınız bir hedefi bularak dedektör hakkındaki bütün kuşkuları ortadan kaldırabilirsiniz. Metal Dedektör OJORADARLAR ne kadar muazzam bir bulma gücüne ve doğru yer tespitine sahip olduğunu görebilirsiniz. En büyük diğer bir özelliği ise %100 oksidasyonu , sülfidi ve mikroskobik mineralize altın tozlarını filtreye gerek bırakmadan ayırmasıdır