• info@abcdedektor.com
  • +90 212 472 22 20
  • +90 532 603 33 62
  • +90 850 259 79 97

DEDEKTÖR ÇEŞİTLERİ

Altın Aramak, Define Bulmak, Hazine Bulmak Şimdi Çok Daha Kolay!

Garrett Pro Pointer 2

Garrett Pro Pointer 2 Dedektörü

Garrett Pro Pointer 2, artan hassasiyeti, paslanmaz çelikten yapılmış parçaları ve diğerlerini tespit etmeyi sağlar. Dahili LED ışığı, gece işlemleri sırasında özellikle yararlıdır. Garrett PRO-Pointer 2, dünyanın en popüler metal dedektörü PRO-Pointer'in modernize edilmiş bir versiyonudur. Bu model, selefinin tüm özelliklerine ve cihazın çalışmasını kolaylaştıran bir takım iyileştirmelere sahiptir. Model II, gelişmiş algılama hassasiyetine sahiptir; Paslanmaz çelikten nesneler. Ek bir kulp ile uygun, moda dayanıklı bir gövde, rahat çalışma ve daha sıkı bir kavrama garantisi verir.

Garrett Pro Pointer 2 Genel Özellikleri

En iyi metal dedektörü metal dedektörünün temel özellikleri

Arttırılmış Duyarlılık
En iyi taşınabilir metal dedektörü, önceki hava koşullarına oranla daha iyi bir hassasiyet sunar; bu da, herhangi bir hava koşulunda çalışmasını sağlar. Cihaz, demir, paslanmaz çelikten ve temel olarak küçük metal nesnelerden yapılmış nesneleri algılamayı sağlar.

Zemin
Su direncinin artması ve izole edilmiş akü ile kompakt yapı, ıslak kumdan el sallama imkanı sağlar. Küçük boyutu nedeniyle en iyi metal dedektörü, normal, tam ölçekli metal dedektörleri için mükemmel bir tamamlayıcıdır.

360 Derece Algılama
Aerodinamik şekli ve 360 ​​° algılama özelliğinden dolayı, en iyi metal dedektörü havaalanı veya ceza infaz tesislerinde kitle olaylarında ek güvenlik sağlar.

Anında Yeniden Ayarlama
PRO Pointer 2, parazitlenmeye neden olabilecek çok mineralize toprak veya salin kum ile eleme sırasında özellikle yararlı olduğunu kanıtlayan hızlı yeniden ayarlama işlevi ile birlikte gelir. Dedektörü toprağa yakın bir yere koyun, hemen kapatın ve tekrar açın. En iyi metal detektörü kendisini çevredeki koşullara göre ayarlar.

Kırmızı Işık
Cihazın arka yüzü, zayıf ışık koşullarında incelenen yüzeyi aydınlatabilen küçük bir LED ışığı tutar; ör. Klüplerde, parklarda, plajlarda veya büyük çantaların veya sırt çantalarının iç kısımlarını tararken.

Algılama Alarmı
Bir metal eşyanın algılanması üzerine, dedektör operatöre hem akustik alarm hem de titreşimler tarafından bildirir.

Basit kullanım
En iyi metal dedektörü, yalnızca bir parmakla çalıştırılan açma / kapama anahtarı ile mümkün olduğunca basit çalışacak şekilde tasarlandı.
Cihaz alarmı kaybedildi

Dayanıklı yapı
Garrett PRO-POINTER ® II metal tespiti pinpointer'ın su geçirmez ve dayanıklı yapısı IP 66 standardına uygundur. Dayanıklı gövdesi, tuzlu kumu ya da aşırı derecede mineralize olmuş toprağı elemek için kullanılır.

Batarya Gücü
En iyi el metal dedektörü, standart bir 9V alkalin pil veya uyumlu bir şarj edilebilir pil ile güçlendirilir; bu da gerektiğinde hızlı değiştirmeyi sağlar.