• info@abcdedektor.com
  • +90 212 472 22 20
  • +90 532 603 33 62
  • +90 850 259 79 97

DEDEKTÖR ÇEŞİTLERİ

Altın Aramak, Define Bulmak, Hazine Bulmak Şimdi Çok Daha Kolay!

Metal Dedektörü

Fisher F19 LTD Camo Metal Dedektörü, eski paraları ve kalıntıları bulmanızda sizlere yardımcı olabilecek en üst düzey cihazlarımızdan biridir. Fisher markasının en yeni metal dedektörü ürünlerinden biri olan Fisher F19 LTD Camo, özel kamuflaj rengiyle dikkat çekmekte ve aramalarınızda daha kolay hedefe ulaşmanızı sağlamaktadır. 10x5 DD başlığıyla yüksek performans isteyen dedektör kullanıcılarının tercihi olan F19 LTD metal dedektörü ürünümüz, 19 kHZ işletim frekansına sahiptir. 

Uzmanlar tarafından en iyi performansa sahip ve en kaliteli kalıntı dedektörlerinden biri olarak gaösterilen Fisher F19 metal dedektörü, eski paraları bulma konusunda sizlere en iyi performansı sunacaktır. Ayarlanabilen demir sesi, özel derecelendirme seçenekleri, ayrışım mekanizmasıyla ve farklı özellikleriyle diğer metal dedektörü cihazlarından çok farklı özelliklere sahip olan Fisher F19 LTD Camo Metal Dedektörü, hedef objeleri ayrıştırarak hem zamandan tasarruf etmenizi hem de hedefe ulaşmanızı kolaylaştıracaktır. 

Tüm arazi şartlarında kullanılabilen Fisher F19 LTD Camo Metal Dedektörü, derinlik göstergesi ve metalleri tespit mekanizmasıyla araştırmalarınızda yanınızda taşıyabileceğiniz en iyi dedektör modellerinden biri olacaktır. ABC Dedektör şirketi tarafından satışa sunulan Fisher markasının bu yeni ürünü hakkında daha fazla detaylı bilgi almak için, 0 212 472 22 20 numaralı hattımızdan satış destek bölümüyle iletişime geçebilirsiniz.