• info@abcdedektor.com
  • +90 212 472 22 20
  • +90 532 603 33 62
  • +90 850 259 79 97

DEDEKTÖR ÇEŞİTLERİ

Altın Aramak, Define Bulmak, Hazine Bulmak Şimdi Çok Daha Kolay!

Molotok Metal Dedektörü

Molotok yeni nesil metal detektörlerinden biridir. Dielektrik (kuru kum, ahşap vb metal nesneleri tanımlamak için tasarlanmış) ve çok iyi derinlikte düşük iletkenlik ortamı (toprak, tuğla duvarlar vb). Cihaz için tasarlanmıştır.
Çalışma koşulları: + 50 ° С -5 arası ortam sıcaklığı; % 98 bağıl nem kadar 25 ° С arasındaki bir sıcaklıkta; 630 800 mm Hg atmosfer basıncında çalışmaktadır.


Özellikler:
MOLOTOK  VLF teknolojisini kullanan bir çoklu-frekanslı bir cihazdır. Bu 4 adet AA pil ile çalışır.
Bu metal detektörü konfigürasyonu bakılmaksızın AKA tarafından üretilen herhangi bir arama bobini kullanılarak çalışır.
Cihazdan bağımsız  ve paralel faaliyet gösteren özel ve özgün iki-kanal ile çalışmaktadır.
-    Algılama kanalı - gerçek zamanlı modunda ses göstergesi (SI) için tek tonlu sinyal gönderen kanal. (RT channel);
-    Ayırım kanalı - Arama bobini hedefin üzerinde hareketinden sonra SI farklı frekanslarda kısa sesleri kanala iletir (ST channel)
-    Tıpkı diğer modeller gibi, MOLOTOK dinamik modunda arama yapabilir,(Hedef sadece bobin hareket ettirilerek tesbit edilir) Bununla beraber, statik arama modu da mevcuttur. MOLOTOK kapsamlı bir ses ve görsel kimlik sistemine sahiptir.

MOLOTOK ayrıca, bizim dolaylı imzamız nesnelerin hodografik görsel kimliklerinide icerir. Bu çok takdir edilecek ve en bilgilendirici ve hassas ayrım sistemi olduğu kabul edilmektedir. Ayaklarınızın altında ki nesnlerin boyut,ebat ve derinlkleri hakkında fikriniz olabilir.

MOLOTOK üç bağımsız algoritma ile sinyalleri işlemektedir.

Birincisi - MSF. Bu genel kullanım içinönceki modellerde kullanılan orta hız algoritmasıdır.  Bu değersiz metallerin yoğun olduğu alanlar için tasarlanmıştır.

İkincisi - SSF. Bu algoritmanın temel özelliği, metal nesnelerin manyetik özelliklerinin daha iyi algılamasıdır, özellikle düz olanlar (demir fişler,çok ince metaller vs) çoğunlukla non ferro metaller için. Algoritma önemli ölçüde daha uzun ses verir ve geçikmeli olur. Bu değersiz metallerin yoğun almadığı araziler için geliştirilmiştir.

Üçüncü değiştirilebilir algoritma M / T: (Çöp Metal veya hızlı boyutlu harmonik arama filtreleme FSF); Başlıca özelliği hızlı sinyal işlemesidir.Değersiz metallerin çok fazla olduğu alanlar için tasarlanmıştır.Bu algoritma yeni bir konsept içermektedir ve çok hızlı bobin hareketleri ile yüzeyde yakın hedefleri arama yapma olanağı sağlamaktadır. Bu modun en önemli özelliği MSF ve SSF modlarındaki signal geçikmelerini tamamen ortadan kaldırarak arama yapma olanağıdır.


MOLOTOK bir çoklu frekans dedektörüdür. Farklı frekans ve ebatlarda bobinlerle arama yapma özelliğine sahipti.r. Bobini ve frekansı değiştirdiğinizde aslında aradığınız hedef metalin tarzını ve türünüde değiştirebilirsiniz. Çeşitli arama koşulları için cihazın ayarlanmasına olanak sağlayan sinyal işleme algoritması  vardır: örneğin değersiz metal yoğunluğu olan arazilerde derinliği arttırmak için.

Örneğin, 3kHz bir 15 "DD searchcoil ile donatılmış cihaz 1 metre aşağı askerin kaskını algılayabilir.
1-22kHz arasındaki tüm frekanlardan bobin seçebilirsiniz.

1-MOLOTOK in yeni ve geliştirilmiş bir toprak ayarı vardır. GB (toprak ayarı tuşu) tuşu ile ayar yapıldıktan sonra 0 hata ile toprak ayarı yapılır ve toprak değeri 0 kabul edilir. Arama sırasında yapılan tüm denge düzeltmeler bu önceden tanımlanmış faz sıfır seviyesinden hesaplanmalıdır.
2-MOLOTOK in Tamamen otomatik bobin adaptasyon sistemi vardır.Bu takılan bobinin makine tarafından otomatik olarak tanınmasına ve otomatik olarak çalışmasını sağlar.
3- Bobini değiştirdikten sonra arama koşulları değişmez aynı toprak ayarı ile çalışılabilir.
4-Ayrıca, ek programlanabilir çok fonksiyonlu F düğmesi işlemleri kolaylaştırmak için ilave edildi. Bu düğme için bir işlem atayabilirsiniz. ‘+’ tuşuna basarak F için MA anahtarını atayabilirsiniz. Ses göstergesinde Ses çeşidini değiştirebilir kısa ses tipleri ve hızlı ses tiplerini seçebilirsiniz..
5- Cihazın menü düzenini açıklayan değer. Ürün hattının önceki modellerinin aksine bu cihaz her sayfasına  anında erişimin olduğu  altı sayfa menüsü vardır. Tüm sayfalar tema tabanlıdır. Ana menü, özel (S) menüsü, ses (A) menü, görüntü (V) menüsü. Bu menülerin sezgisel algısı arama hızınız arttırarak çok fonksyonlu rama konforu sağlayacaktır.
6-Eğer ürününüzü uzun zaman kullanmaz ve ayarlarını unutursanız MOLOTOK size ‘’Hızlı ayarlar’’ menüsü gibi eşsiz bir kolaylık sağlamaktadır. Düğmeye basılı tuttuğunuz da en son yapmış olduğunuz ayarlar hafızadan makinanıza yüklenecektir.

Teslim seti:
• Kontrol kutusu / Elektronik modül
• Arama bobini
• Shaft
• Kol dinlenme seti
• Shaft milleri.

Özellikler:
(10 "DD Searchcoil havada, - 7 kHz) metal nesnelerin maksimum algılama aralığı ST kanalı:
- Elektromanyetik girişim olmadan para Ø25 mm (pirinç), - 47 cm;
Çalışma frekans aralığı, kHz - 1 ... 22kHz;
Güç kaynağı (pil, tipi, gerilim sayısı): 4 АА pil 4.8-6V
Süre:
- 2800 4 pil mAh tipi АА (1.2V) - 20-40 saat;
- 10-20 saat - 4 pil АА (1,5 V) yazın.
(Piller olmadan) Ağırlık: - 950 ±% 5 gr.