• info@abcdedektor.com
  • +90 212 472 22 20
  • +90 532 603 33 62
  • +90 850 259 79 97
GARRETT ACE 150

Başlığı ile beraber satışa sunulan GARRETT ACE 150 metal dedektörü, kendi alanı göz önünde bulundurulduğunda son derece etkileyici özelliklere sahip bir dedektör modeli olarak kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Metal dedektörü alırken kafalarda oluşan tüm soru işaretlerini sıfıra indiren GARRETT ACE 150 metal dedektörü sayesinde, araştırmalarınızı artık çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Tek para Derinlik Göstergesi hedefin derinliğini belirler.

Düşük Pil Göstergesi: pil zayıfladığında gösterge açık kalır

Kulaklık Jakı: 1/4" ebatında

Değiştirilebilir ACE serisi arama başlıkları: mevcuttur

Geniş LCD Ekran hedefin kimlik bilgisini kolay okuma

Tuş Kontrolleri: tek bir dokunuşla

3-adet Seyahat/Yedekleme: demonte 24" (61 cm)

Ayarlanabilir Dirseklik

Arama Modları (Ayrışım Seçenekleri): 3

Tüm Metal (Sıfır)

Kıymetli metaller

Tek para

Cihaz Tasarım ve teknik özellikleri hiçbir uyarı yapılmaksızın değişebilir.

Çokça tavsiye edilir
tek para bulmada
Kumsal /Tatlı suda tespitlerde

Tavsiye edilir
Kıymetli metal tespitinde, define avcılığında
Metruk arazilerde
Yarışma Etkinlikleri

LCD ekranda bir pil göstergesi var ancak ne yazık ki 150 için çalışmıyor, yalnızca halefi Garrett Ace 250 için hazır bir yazılıma eklendi. Seçtiğiniz modları, eşyanın ne kadar derin olduğunu gösteren bir hedef göstergesi derinliğini ve makineyi ne kadar hassas ayarladığınızı gösteren bir duyarlılık çubuğunu gösteren bir ekran.

Garrett Ace 150 hafiftir ancak dayanıklıdır ve tutmak için çok rahat hissettirir, resimlerde görebileceğiniz gibi makinenin üst kısmında kol dayanağında tutma dolgusu ve dolgu bulunur. Bu, bütün gün dışarıda kalabileceğiniz ve kollarınızdaki yükü hissetmemeniz için bir makineydi; yeni başlayanlar, çocuklar ve eski kullanıcılar için harika.

Garrett Ace 150'deki pil ömrü, makinenin diğer bir mükemmel özelliğidir; şahsen, metalin tespit edildiği 25-30 saat arasında şahsen bulunmuştum, ancak bazı kullanıcılar daha fazlasını bildirmiştir; bu, kullandığınız pillerin kalitesine ve yaşına bağlı olacaktır . Güç vermek için 4 AA pil gerekiyor. Uzun vadede paradan tasarruf edeceğinden şarj edilebilir pil satın almanızı her zaman tavsiye ederim.

150 detektörün tonları, makineye alışmak birkaç saat sonra anlaşılması kolay ve anlaşılır hale gelir. Duyduğunda anlayacağınız "çift kişilik el telleri" için bir kulak tutun!

Yaptığım bazı alan testlerinde makine çok başarılı bir performans gösterdi ve İnternet'ten gelen diğer kaynaklara göre bunlar da aynı şekilde gerçekleştirildi.

Makine, tüm metal modunda, Demir ile alçak ses tonunu veren, küçük paralarla kısa açık ton veren ve daha büyük paraları bir çan sesi veren (çift tırnaklı) her şeyi aldı.

Kuyumcu modu, Demir'in sinyal vermediğini reddetti. Paralar ve diğer metalik parçalar hala makine tarafından yakalandı

Para modu reddedildi, ring çekildi, Demir ve pennies, sixpences, crowns, florinler ve bazı modern sikkeler de dahil olmak üzere paraları kolayca aldı.

Derinlik testinde Garrett Ace 150, yaklaşık 6-8 inçlik hedefleri dışarı çekebilir. Bununla birlikte, bazı insanların 150'li hedefleri daha derinden çektiği bildirildiğinden bunun zemin koşullarına bağlı olduğunu belirtmek gerekir.

150'de bir iğne işaretleme özelliği yok; dolayısıyla bir Garrett Pro-İşaretçisine sahip değilseniz, delikteki hedefi bulma sonsuza kadar sürebilir. 9 inç çapında doğru olmasına rağmen, hedefi bulma konusunda biraz zaman alabilir, bu yüzden bir makineyi iltifat etmek için bir tane satın almanızı öneririm, böylece tam anlamıyla zaman kazandıracaktır.

Makine su geçirmez değildir ve yağmurda dışarı çıkmayı planlıyorsanız, kontrol paneli için su geçirmez bir muhafaza kapağına ihtiyacınız olacaktır. Benim anlayışıma göre makinenin geri kalanı iyidir.

Genel olarak hissettiğim makine mükemmel bir başlangıç ​​olur ve niçin en yeni başlangıç ​​dedektörlerinden biri olarak önerildiğini görebilirim. Bir bütçeyle çalışıyorsanız ve metal algılamanın sizin için olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız bu makine çok düşük fiyatlı, basit ve etkili bir makinadır. Eğer oynamak için biraz fazla paranız varsa, belki 150 Garrett Ace 250 modelinin ardılı için incelemeyi okurken buna değer olacaktır.