• info@abcdedektor.com
  • +90 212 472 22 20
  • +90 532 603 33 62
  • +90 850 259 79 97
Metal Dedektörü

Garrett AT Gold metal detektörü, sığ tatlısu avcılığı dahil olmak üzere en zorlu arama ortamlarında küçük altın külçeleri bulmak üzere tasarlandı.

Garrett AT Gold, altın araştırması için optimize edilmiş yüksek frekansta çalışır ve True All Metal Modu içerir. Mümkün olan en yüksek derinliği ve hassaslığı sağladığı için, arama için All Metal Modu tercih edilir. Aynı zamanda, operatöre, hafif hedefler tarafından üretilen ince algılama sinyallerinin duyulmasını sağlamak için sürekli bir sesli yanıt verir

Altındaki Garrett, Motion All Metal dedektörüdür; bu, Pinpoint modunda iken hedeflerin statik tespiti yapılabilmesine rağmen, arama bobininin hafif hareketinin algılamanın devam etmesi için gerekli olduğu anlamına gelir. AT Gold, manuel ve otomatik Zemin Dengesi ve dedektörün altın en sık bulunan mineralize zeminde performansını optimize etmek için özel bir Zemin Dengesi Penceresi özelliğini içerir. Bu detektör aynı zamanda tatlı su göllerinde ve derelerde arama yapmak için maksimum 3 metre derinliğe kadar suya dayanıklıdır.

Garrett AT Gold, True All Metal Moduna ek olarak, çok yönlü bir para ve kutsal av makinesi olan iki Ayrımcılık Modu içerir. DISC 1 veya DISC 2 modunu seçerken operatör, istenmeyen çöp hedeflerini ayırt etme yeteneğinin yanı sıra hedeflerden daha fazla Ton Kimliği bilgisi elde eder.

Garrett AT Gold Temel Özellikleri

TÜM -METAL MODU : Doğru bir Tüm-Metal modu en küçük kıymetli metaller için yüksek hassasiyet ile en derin tespit olanağı sağlar.

TOPRAK ALTINDAKİ HEDEFİN GRAFİKSEL ANALİZİ: Sürekli olarak toprak altındaki hedefin iletkenliğini ve dedektörün metal ayırma durumunu gösterir.

TÜM BÖLGE: Islak, nemli ve tozlu arazi şartları için tasarlanmıştır. Suya dayanıklı yapısı suda 10-foot (3m) derinliğe inebilir.

DIJITAL HEDEF BELİRLEME: 0 – 99 arası skala; toprak altındaki hedeflerin iletkenliğini ölçerek hedeflerin kıymetli/kıymetsiz ayrımını yapar.

YÜKSEK-ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ DEMİR AYIRIMI: demir ayırımında 44 nokta vardır —tuşlar ile kontrol edilir ve kıymetli metal hedefi kıymetsiz metal hedeften ayırmak için LCD üzerinde rakamsal veri görülür.

AYARLANABİLİR EŞİK SESİ: Toprak altındaki hedefleri daha doğru bir şekilde tespit edebilmek için sinyal sesinin manuel olarak ayarlanmasını sağlar (geri planda sürekli ton sesi vardır).

PRO MOD SESİ: Düzenli sesli cevap ve Ton Sesi özellikleri kıymetli metal hedef ile ilgili daha fazla bilgi sağlar.

DEMİR SESİ™ :Kullanıcının ayırımı yapılmış demir hedefi duymasına ve şişe kapağı ve çer-çöp gibi problemli yassı demir nesneleri sesli tanımasına yardımcı olur.

TÜM-METAL DEMİR SESİ™: Garrett’e has bu özellik kullanıcın cihazı Doğru Tüm Metal Mod’da kullansa bile demir nesneleri sesli ayırt etmesine olanak sağlar.

TOPRAK AYARI (MANUEL): Toprak mineralizasyonunun zararlı etkilerini azaltmak için kullanıcının dedektörün toprak ayarını manuel olarak ayarlamasını sağlar.

TOPRAK AYAR EKRANI™: Garrett’e has bu özellik gözle görülmeyen toprak değişimlerinin etkisini azaltmak için kullanıcının toprak ayarını yayarak kullanmasına olanak sağlar.

HIZLI TARAMA™ TOPRAK AYARI: Bu otomatik özellik mineralli toprak yapısında kullanıcının dedektörün toprak ayarını hızlıca yapmasına olanak sağlar.

ELEKTRONİK NOKTASAL TESPİT: Bu hareketsiz Tüm-Metal Modu yer altındaki metal hedefin yerini tam tespit için kullanılır.

TEK TUŞLA KOLAY HAZİNE AVI: Tek bir dokunuşla, metal dedektörünüz açılır; fabrika ayarlarına (ya da sizin yapmış olduğunuz ayar) otomatik döner; ve cihazınız artık aramaya hazır!

Derinlik Göstergesi: Tek para benzeri metal hedeflerde sürekli derinlik gösterir.

Pil Durum Göstergesi: Sürekli pil durumunu gösterir.

Arama Modu: 3 + elektronik noktasal tespit

Doğru Tüm Metal, Metal Ayırma 1, Metal Ayırma 2

· Elektronik Noktasal Tespit

Kıymetli küçük altın külçeleri, mücevher, hazine, tek para ve kalıntı gibi toprak altındaki metal hedeflerin gelişmiş tespiti için 18 kHz frekans içerir.