• info@abcdedektor.com
  • +90 212 472 22 20
  • +90 532 603 33 62
  • +90 850 259 79 97

DEDEKTÖR ÇEŞİTLERİ

Altın Aramak, Define Bulmak, Hazine Bulmak Şimdi Çok Daha Kolay!

Ground Exper Metal Dedektörü

YILIN EN İYİ METAL DEDEKTÖRÜ

Defineciler, maceracılar, avcılar ve araştırmacılar için üstün Alman teknolojisi ile özel olarak hazırlandı.

Teknik Özellikler

  • Üstün Ayrışım Modu
  • PI (Pulse Induction System)
  • Bobin Konsantrik hafif su geçirmez
  • 5 Derinlik göstergesi
  • Tek para ve define modları algılama
  • Standart ve kişiselleştrilmiş metal ayrım özelliği 10 kanal
  • 3 yıl garanti (aksesuarlar garantiye dahil değildir)

 

Ground Exper Alan Tarama Dedektörü

Hiç bir dedektörde olmayan grafik işleme sistemi. Hedeflerin yer altındaki görüntüleri, gözlerinize inanamayacaksınız. Kazı yapmadan önce ne için kazdığınızı bileceksiniz.

Avantajları

Kolay kullanım, açın ve gidin

Zemin ayarına ihtiyaç duymaz. Toprak ve mineral yapılardan etkilenmez. Yeni başlayanlar için ideal. Dedektörünüzü açın ve kullanın, zaman ayarı yok.

Metal Tanıma

Beş farklı metal tanıma fonksiyonu. İstediğiniz metali tanıtın. Tanıttığınız metalleri arayın. Dünyada ilk defa metal tanıma gerçek oluyor. İstediğiniz metalleri aramak veya aramamak sizin elinizde. Hayallerinize dokunun.

Mükemmel Metal Ayırma

Maceralarınız anlam kazanacak. Beş farklı hazır seçenek. Altın, değerli, yüksek kalite değerli, demir ve tüm metaller. Mükemmel metal ayırma özelliği sayesinde zaman, para ve emek harcamaya son verin. İhtiyaçlarınıza göre kabul etmek veya kabul etmemek parmaklarınızın ucunda. Dokunun. Değersiz objeleri, değersiz metal çöpleri kazma devri bitti. Değerli zamanınızı kaybetmeyeceksiniz.

Ayarlanabilir Parazit ve Mineral Eleme

Tek tuş ile çevresel elektromanyetik kirlilik ve gürültüden kurtulun. Mineralli zeminlerde diğer dedektörlerin kaçırdığı her hedefi rahatlıkla tespit edin.

Gelişmiş Derinlik

Daha derinleri araştırın. Çok daha derinlerden para, mücevher ve hazineleri bulun. Derin, gelişmiş pulse ve indiksiyo sistemi.

Ergonomik Arama Kolu

Dedektörün uzunluğu herkes için ayarlanabilir, hafif, pratik ve rahattır.

Tablet PC

Sisteminizle standart olarak verilen tablet PC'niz, Windows 7 işletim sisteminiz sayesinde; internet, skype, wi-fi ve bilgisayarınızdan beklediğiniz her şey elinizin altında. Başka bir bilgisayara gerek duymadan, bilgileri aktarma problemi yaşamadan direk sonuca ulaşacaksınız. Kullanıcı dostu kontrol paneli sayesinde tüm fonksiyoları dokunmatik olarak yönetebileceksiniz.

Grafik İşleme

Hiç bir dedektörde olmayan grafik işleme sistemi. Hedeflerin yeraltındaki görüntüleri. Gözlerinize inanamayacaksınız. Kazı yapmadan önce ne için kazdığınızı bileceksiniz. GROUND EXPER kullanıcıları teknolojide hep bir adım önde. Hedefe ulaşacağınız her şey ve daha fazlası. Hadi başlayın.

Üç Farklı Arama Başlığı

Standart üç farklı arama anteni dışında opsiyonel seçenekler elinizde. Derinlik seçebileceğiniz bir konu.

İsterseniz 2x2mt 3x3mt arama başlıkları talep edebilirsiniz.