• info@abcdedektor.com
  • +90 212 472 22 20
  • +90 532 603 33 62
  • +90 850 259 79 97

Pimax 3 Pro, muhteşem görünümü ve dikkat çekici farklı özellikleri ile 2017 yılında da en çok tercih edilen modeller arasında yer alacaktır. Android işletim sistemine sahip Pimax 3 dedektör modeli ile artık 3D olarak görüntüleme yapabilir ve hedeflerinizi en ince ayrıntılarına kadar izleyebilirsiniz. Peki, Pimax 3 dedektör modelinin diğer özellikleri nelerdir?

Aynı ekran alanı ve Metal Algılama

 

Dedektörün Pimax 3 en ayırdedici özelliği aynı sınıfta Metal Dedektörü aynı anda metal ve alanı algılayabilir. İlk geliştirilen ve Pimax 2'de kullanılan bu sistem sayesinde arama yaparken metalden geçen her türlü alanda tespit edilebiliyor.

 

Dedektör, Android'i Buluşturuyor

 

Pimax 3, özel darbe dedektörü ve android yazılımı sayesinde (3D) 3D Imaging System Underground tek bir cihaz sunmaktadır. Dedektör, cep telefonunuzu veya tabletinizi yönetebilirsiniz. 3D görüntüleri ve yeraltı cep telefonunun yerlerini kaydedebilirsiniz.

 

Yeraltı 3D Görüntüleme Sistemi

 

Pimax 3 gelişmiş yeraltı su izleme sistemi gerçek zamanlı ve 2D veya 3D yeraltı olarak ayrılmış grafikler oluşturur.

 

Üstün Performans Farklılığı

 

Dahili mikroişlemci ve daha hassas metal ayırma algoritması olan Pimax 3'ün özel bir ayrımı, rakiplerinin önünde açık geçiş yapmayı başarıyor. Metal, kıymetli olmayan küçük metaller, altın veya metallerin, kıymetli madenlerin ve değerli madenlerin 4 gruba ayrıldığı aynı tepki.

 Pimax 3, ilk önce pimax Megatekno elektronik cihazlarında kullanılan ve tamamen geliştirilmiş mesafeli ayırma alanında Triple Bar Bar ile fark ortaya koyuyor.

 Not: Pimax 3 tüm başlıklar arasında ayrım yapar.

 

Derinlik Tespiti

 

Pimax 3, metal algılanmış ve ekran yazar cm derinlik hesaplamak cm.

 

Kablosuz Bağlantı

 

Bluetooth teknolojisiyle kablosuz olarak bağlanan Tablet PC'ler ve ana ünite, 10 metreye kadar kullanıma izin verir.

 

Sabit Çalışma

 

Dedektörün (istikrar eksikliği) en büyük problemlerinden biri olan dedektörün istikrarlı bir şekilde çalışması, konuyla büyük önem taşıyoruz. Pimax 3, özel yazılımlarla mineral ve tuzlu topraklarda dengeli çalışır ve gereksiz sinyaller vermez, böylece kazı atıkları bile yapılabilir.

 

Hafif ve Dayanıklı

 

Pimax 3 dedektörü, arazi şartları için tasarlanmıştır.

Tamamı karbon fiber teleskopik taşıma kolundan imal edilmiştir,

Sağlam ve hafif alüminyum ana ünite,

Uzun ömürlü lityum iyon piller ana ünite kullanılarak hafifletilir.