• info@abcdedektor.com
  • +90 212 472 22 20
  • +90 532 603 33 62
  • +90 850 259 79 97
Yeraltı Görüntüleme Dedektörü

 

D STEALTH SCANNER... Gözler üzerinizde olmasın!
tamamen gizlilik üzerine dizayn edilmiş dünyada eşi benzeri olmayan eşsiz bir Gradyometre cihazıdır. Üstünde kullanılan 8 adet Akıllı DRS Sensör ile kimsenin dikkatini çekmeden her yerde dilediğiniz kadar arama yapabilirsiniz. Değerli, değersiz ayrımlı metal ayrımı boşluk, tünel, mağara, Mezar odaları ve bunların girişlerini tespit etmede eşsiz bir cihazdır. İçindeki 8 adet jeofizik sensör ile yüksek çözünürlükte görüntü almanızı sağlayacaktır. Her şey cihaz ile verilen Tablet PC ile kontrol edilmektedir. Kullanımı çok kolaydır ve sadece tek bir tuşa basarak 3 farklı modda aramayı yapabilirsiniz. Bu arama sırasında taranan alan gerçek zamanlı olarak ekranınızda belirecektir. Metallerin değerli değersiz ayrımını ekran üzerinde yaparak kararlarınızı verebilirsiniz.

1) Kullanımı son derece kolaydır. Aramaya başlamak için arama yapacağınız yerin üzerinde durup joystick kumanda üzerinde Ok tuşa basmanız yeterlidir.
2) 3D arama modu ile ayaklarınızın altındaki tüm bilgileri ekranınızda analiz edebileceksiniz. Değerli değersiz metalleri, maden yataklarını, boşlukları, tünel ve mezarları tespit edip şekillerini ekranda görebileceksiniz.

Sistem hedeflerin derinliklerini ve şekillerini tespit etmenizi sağlayacaktır.

3D Stealth Scanner Paketinde

Tablet PC
Tablet PC Şarj Adaptörü

Lithium Ion Akü

Lithium Ion Akü Şarjı

Sensor Taşıma Çeketi

Sensör Bağlantı Kabloları

8 Adet Sensör

DRS 3D Yazılımı (8 dilde): Türkçe, İngilizce, Almanca, Arapça, Farsça, Fransızca, İtalyanca, Rusça

Kullanım Klavuzu

2 Yıl Garanti


DRS
MINELAB