• info@abcdedektor.com
  • +90 212 472 22 20
  • +90 532 603 33 62
  • +90 850 259 79 97

DEDEKTÖR ÇEŞİTLERİ

Altın Aramak, Define Bulmak, Hazine Bulmak Şimdi Çok Daha Kolay!

Yer Altı Görüntüleme Dedektörü

Teknik Özellikler

  • Boşluk Tanımlama
  • Metal Tanımlama
  • Etkili Derinlik 10m

EASY LOCATOR ALAN TARAMA DEDEKTÖRLERİ

Kolay ve hızlı kullanıma sahip olan Dedektör EASY LOCATOR, altyapı belirleme ihtiyacınızı karşılamak için tasarlanmıştır. Dedektör Easy Locator ’ un sahip olduğu yeraltı-radarı (Ground Penetrating Radar) teknolojisi, sağladığı düşük maliyetin yanında tanımlama işlemlerinde tam çözüm sunan Elektromagnetik tekniklerin de bir tamamlayıcısı niteliğindedir. Dedektörler Easy Locator metalik olan veya olmayan (Plastik, beton, seramik, asfalt bileşimli yapılar ve daha fazlası) her iki tür malzemeyi kolaylıkla tespit edebilir. Dedektörler Easy Locator’ un kullanıcısı, onun yardımı ile kablo, boru vb. yapıların tam yerini belirleyebilir veya malzeme üzerini örten toprak kalınlığını saptayabilir.

Benzerleri ile kıyaslandığında daha düşük olan fiyatı, Easy Locator’ u kentsel ve endüstriyel sitelerde gerçekleştirilen altyapı ve inşaat işleri ile proje gecikmesini önleme ve projenin sekteye uğrama riskini en aza indirme işlemlerinde vazgeçilmez bir araç haline getirmektedir. Easy Locator’ un sahip olduğu yeraltı-radarı (Ground Penetrating Radar) teknolojisi, sağladığı düşük maliyetin yanında tanımlama işlemlerinde tam çözüm sunan Elektromagnetik tekniklerin de bir tamamlayıcısı niteliğindedir. Easy Locator metalik olan veya olmayan (Plastik, beton, seramik, asfalt bileşimli yapılar ve daha fazlası) her iki tür malzemeyi kolaylıkla tespit edebilir. Easy Locator’ un kullanıcısı, onun yardımı ile kablo, boru vb. yapıların tam yerini belirleyebilir veya malzeme üzerini örten toprak kalınlığını saptayabilir.

Easy Locator değişken derinliklerdeki altyapı belirleme ihtiyacı hisseden kullanıcılarına, farklı çözünürlük/derinlik oranları sağlayan iki ayrı anten seçeneği sunmaktadır. Sistem farklı toprak tiplerinde maksimum performansın elde edilmesine yönelik olarak ayarlanabilir. Easy Locator sadece kendisine özgü çevir-bas özelliğine sahip arazi koşullarına karşı son derece dayanıklı, güneş ışığını yansıtmayan (parıldamayı önleyici) ve güneş ışığı altında maksimum görünürlüğü sağlayan monitör aracılığı ile işletilmektedir.