• info@abcdedektor.com
  • +90 212 472 22 20
  • +90 532 603 33 62
  • +90 850 259 79 97

DEDEKTÖR HAKKINDA

Altın Aramak, Define Bulmak, Hazine Bulmak Şimdi Çok Daha Kolay!

 

Bir dağın zirvesinde ya da kumsalda, kar soğuklarından çöl sıcaklarına… Engebeli arazilerden düz ovalara… Her türlü ortama uygun olarak tasarlanmış dedektörler sizlerin kullanımına sunuluyor. Dışarıdaki ısı ve ortam değişimlerine oldukça hızlı adapte olabilen cihaz içi terlemelere dayanıklı olan modellerde mevcut olup kullanıcı isteğine göre satışa sunuluyor. Darbelere karşı güçlü duruşuyla ve dış şartlara uygun yapısıyla sizler için çok avantajlı bir ürün olup yıllarca sorunsuz kullanmanız için ideal ürünlerdir.

Kalite bazında dayanıklı metreyeler ile oluşturulan metal dedektörler, yer altı görüntüleme konusunda teknolojinin geldiği son noktada sizlerin de define aramasında net olarak veriler toplaması için ideal olmaktadır. Bu süreçlerin verimli olarak elde edilmesi ve daha çok gelir getirmesi açısından sonuç kesin olarak sizlerin zaferi ile sonuçlanmalıdır. Dünya üzerinde en çok tercih edilen modelleri son sunumları ile bizlerde bulabilecek ve daha kapsamlı olan özellikleri ile sıradan cihazların veremediklerini vererek sizleri sonuç adına bir adım daha yakın olmasını sağlayacaktır. Kullanımları oldukça kolay olan yeni metal dedektörler de amatörler için geliştirilmiş olan LCD ekran ve grafiksel değerler ile çok daha yakından görebilme ve hemen değer değerlendirmesi yaparak süreçlerin daha kesinlik kazandığını da göreceksiniz.

Doğrusal tespiti güçlü cihazlarla en doğru alanlara yönlendirileceksiniz. Ayrıca yönlendiğiniz alanlarda doğru tekniklerde çalışarak verim elde edip enerji tasarrufu yapacaksınız. Zaman kaybı define avcıları için en kötü sonuçlardan biri olduğundan cihazlarda yüksek doğruluğa önem verilip değersiz metal parçalarla vaktinizi ve enerjinizi boşa harcamaz. Çalışma kitapçıklarındaki teknik bilgilerde uygulayarak doğru yöntemlerle kazı oluşturup en iyi şekilde tespit edilen gömüleri kazılar yaparak gün yüzüne çıkarabilirsiniz. Ayrıca birçok metali cihaza okutup, tanıtıp sisteme yeni metaller ekleyebilir doğru tespiti yapmasında yardımcı olunabilir.