• info@abcdedektor.com
  • +90 212 472 22 20
  • +90 532 603 33 62
  • +90 850 259 79 97

DEDEKTÖR HAKKINDA

Altın Aramak, Define Bulmak, Hazine Bulmak Şimdi Çok Daha Kolay!

Bir metal dedektörünün çalışmaları havaalanları, tren istasyonları veya diğer halka açık yerlerle sınırlı değildir. Ancak, metal dedektörü piknik veya diğer hobileri de büyülemek için kullanılabilir. Açıkça görüleceği üzere, bir metal dedektörü, onun yanına gelen her metalin dışına bağlanabilir, bu nedenle, küçüklerin piknik yapmak için bir piknik yapacaksanız, bu şey tipik pikniklerinizi büyüleyici bir maceraya dönüştürebilir. Güvenilir ve kullanışlı bir metal dedektörü için meraklı iseniz, Go Find Metal Dedektörü'nü gözünüzü kiralayın.

Bu inanılmaz görünümlü metal dedektörü, sadece bir düğmeye basarak her türlü metali algılayabilir. Bu özellik, yaştan bağımsız olarak ailenin herhangi bir üyesi tarafından kullanılmasını kolaylaştırır. Bu metal dedektörünün benzersiz özelliği, bu makinenin bir metalle temas ettiğinde görsel simgeyi yanıp sönmesidir. Tespit edilen metal yüksek değere sahipse, yüksek ses çıkaracak ve demirden bir şey algılarsa, düşük ses üretecektir. Oldukça ilginç, değil mi?

Özellikler

Hafif

Go-Find 60 Metal Dedektörü hafiftir, bu nedenle taşımada herhangi bir güçlük yaratmaz. Küçük çocuğunuz bile bu metal detektörü kolayca taşıyabilir ve hazine avlamaktan keyif alabilir. Bu makine kolayca katlanabilir olduğu için, sırt çantanıza koyabilirsiniz ve sonra tümüyle yola çıkmışsınızdır.

Su Geçirmez Arama Bobini

Arama bobini tamamen suya dayanıklıdır. Yani bu makineyi ikinci düşünceler olmadan suyun içinde alabilirsin. Şimdi, karada hazineyi avlarken, metal bulmak için bu makineyle suyun derinliğini ölçün, yalnızca yönünüz üzerinde yürür.

Tek tuşla çalıştırma

Bu makineyi kullanırken herhangi bir hantallık veya zorluk bulamazsınız. Size kolaylık olması açısından, bu cihaz yalnızca bir düğme ile çalıştırılabilir. Ayrıca arama modları da sağlar. Tek yapmanız gereken find düğmesine basın, arama modunu seçin ve hazineyi keşfetmek için iyisiniz.

Her Yaş için

Bir düğmeye basarak dedektörün uzunluğunu artırabilir veya geri çekebilirsiniz. Bu, yalnızca evin yetişkinleri tarafından değil çocuklarla da kullanılabilen şaşırtıcı bir cihaz olmasını sağlar.

Görsel ve İşitsel Uyarılar

Diğer metal dedektörlerinin aksine, Go - Find 60 Metal Dedektörü yalnızca sesli uyarılar sunmakla kalmaz, aynı zamanda görsel uyarılar da sunar. Bu metal dedektörü kolaylıkla çalışacak şekilde tasarlanmıştır, ancak modern teknoloji ile tasarlanmıştır.

Göz alıcı tasarım

Başka hiçbir şey yoksa, tasarımı sizi bu güzel görünen makineye sahip olmaya zorlar. Bu makinede ayrıca vermek için bazı LED ışıkları var. Bu LED ışıkları bulduğunuz metali gösterir, örneğin - Yeşil olanlar demir dışı metali algılamak içindir ve Kırmızı olan demir hedefi tespit etmek içindir.