• info@abcdedektor.com
  • +90 212 472 22 20
  • +90 532 603 33 62
  • +90 850 259 79 97

DEDEKTÖR HAKKINDA

Altın Aramak, Define Bulmak, Hazine Bulmak Şimdi Çok Daha Kolay!

Metal algılamaya başarıyla meraklıları sokan ürünlerden biri de Garrett Metal Dedektörüdür. Piyasada metal tespit tekniğine adanmış modern ürünler yarattı ve tanıttılar. Bunlardan bir tanesi Garrett'ın AT Pro Metal Dedektörüdür. AT'nin ne anlama geldiğini merak ediyorsanız, Tüm Araziler içindir. Adından da anlaşılacağı gibi, bu metal dedektörü farklı araziler için uygundur.

Garrett AT PRO'nun Dikkat çekici Özellikleri

Yüksek Öz Demir Ayırımcılığı
Dijital Hedef Kimliği: 0 - 99 Hedef Kitle Ölçeği
Tüm Arazi Uyumluluğu
Otomatik ve Manuel Zemin Dengesi
6 Arama Modu (3 Standart ve 3 Pro) + Elektronik Nokta Tespiti
2 Yıl Sınırlı Garanti
Şirket, Garrett AT Pro Metal Dedektörlerini pazardaki diğer metal dedektörlerine benzersiz ve üstün kılan birkaç özelliği tanıttı. Birim, daha ağır, daha pahalı dedektörlere alternatiftir.

AT Pro Metal Dedektörü demirden zengin bölgelere kolayca nüfuz edebilir ve gerçek hazineleri daha önce hiç olmadığı gibi keşfedebilir. AT Pro, aynı zamanda, belirli bir ortama koyulduğunda sonuç üretemeyen eski stil metal dedektörlerinin aksine, su altında ve tuzlu suda doğru çalışır. Bu ünite su, göl, nehir ve okyanuslara yakın yerlerde idealdir. Garrett AT Pro'den daha iyi sonuçlar elde eden diğer metal dedektörleri olmasına rağmen, cihaz 10 feet'e kadar düşebilir. Fakat bir servete mal olurlar ve oldukça uygun olmazlar. AT Pro, belirli bir dereceye kadar altın tespiti için kullanılana benzer 15 Hertz'lik yüksek bir frekansta çalışır. Bu özellik AT Pro'yu çok çeşitli alanlar için mükemmel kılar. Sahte dengeleme, sahte yanıtları ertelemek ve hedef algılama derinliğini artırmak için AT Pro Metal Dedektörü ile zahmetsizce yapılabilir.

Önceki sürümleriyle karşılaştırıldığında avın üstünlüğü gelişmiş algılama derinliği ile son derece gelişmiştir. Garrett'in AT Pro'nun bobin büyüklüğü büyüktür ve metal algılamayı etkileyen bir diğer faktördür. AT Pro'de kullanılan bobinin başlıca avantajı parazitlere karşı yüksek dayanıklılığıdır. Bobinin diğer bir avantajı, mükemmel doğruluğu olacaktır. Gerçek bir bütün metal modunu içermediğinden, tüm metal esaslı bir metal dedektörüne kıyasla zemin gürültüsü ile uğraşmak karmaşık değildir.

AT Pro sağlam bir oyuncu ve büyük ölçüde güvenlidir. Metal dedektörü, fabrikada standart ölçü olarak madeni paraların tespiti için sıkışmıştır. Makineyi nasıl manevra yapacağını öğrenmek yalnızca bir süre gerekiyor. Kolaylık için, makinenin satın alınması ile birlikte, meraklıları maddi hasara uğratmanın bu cihaz yardımı ile kuma gömülüp atılmadığını öğreten bir adım adım DVD öğretici sunulmaktadır. AT Pro, doğru demir ayırımcılığına sahiptir. Makine demirden zengin eserler üzerinde ses çıkaracak ve bok demiri ile istenen demir arasında ayrım yapmaya yardımcı olacaktır.