• info@abcdedektor.com
  • +90 212 472 22 20
  • +90 532 603 33 62
  • +90 850 259 79 97

DEDEKTÖR HAKKINDA

Altın Aramak, Define Bulmak, Hazine Bulmak Şimdi Çok Daha Kolay!

Garrett Ace 150 Özellikleri

LCD Ekran Görüntüsü

Garrett Ace 150, etkileşimli ve kullanımı kolaylaştıran büyük bir LCD ekrana sahiptir. Bu ekranda sadece bir kaçından bahsetmek gerekirse, metal türü, bozuk para derinliği ve alt ve üst ölçekler gibi önemli bilgileri görüntüler. Ayrıca her komut ekranda gösterildiği gibi metal dedektörlerini çalıştırmayı da kolaylaştırır.

Üç Algılama Modu

Garrett Ace 150 üç algılama moduna sahiptir: tüm metal algılama, mücevher algılama ve bozuk para algılama. Bu modlar kullanıcıya ihtiyaç duyulduğunda aramayı daraltmasına izin verir ve kusursuz çalışırlar.

All-metal algılama modu altındaki hemen hemen her metali tespit etmenizi sağlar. Menzil içerisinde olduğu sürece demir, gümüş, çelik ve neredeyse her metal alır. Mücevher algılama modu sadece takıları hedef alır ve metal ve madeni para algılamanın düzenli kesilmesinden kurtulmak için mükemmel bir kolaylıktır. Paraları algılama modu sadece kuruşlar ve altıpanslar gibi paraları algılar ve birisi bile madeni para derinliği analiz özelliğini kullanarak madeni paranın yer altı derinliğini söyleyebilir.

Üretilen ton, aralıklara bağlı olarak farklı metaller, paralar ve mücevherlerin yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir ancak LCD ekranda beliren göstergeler sayesinde bunu fark etmeniz garanti edilir. Dahası, kulaklık takarken her ton sesi duyulabilir.

 

Hedef Kimliğini Gösterge

Bu metal dedektörü (https://www.abcdedektor.com/dedektor-cesitleri/metal-dedektorleri.html), yaygın olarak bulunan metaller, paralar ve mücevherlerden oluşan bir veritabanına sahiptir ve bu, tespit edilen öğenin türünü tanımasına olanak tanır. Ayrıca, LCD ekranın hemen üzerinde bulunan bir hedef kimliği bulunur. Algılanan öğeyi tanıdıktan sonra, imleç kullanıcının ne bekleyebileceğini bilmesini sağlamak için elirli bir kimlik belgesinin altında görünür.

Alınan her metal veya madeni paraları kazamaz, ancak ideal bir ödülün nerede olacağını asla bilemezsiniz. Bu özellik, ortak metalleri görmezden gelmenize ve zamanınızı ve enerjinizi umut verici bulgulara odaklanmanıza olanak tanır.

 

Düşük Pil Göstergesi

Garrett Ace 150, 250 modeli gibi pil düzeyini göstermez. Bununla birlikte, pil zayıfladığında açılan düşük pil göstergesine sahiptir. Bu nedenle, metal tespiti aniden değil organize bir şekilde sonuçlandırılabilir. Bu, güvenilir ve güvenilir bir metal detektörü olarak düşünülmesinin nedenlerinden biridir.

Dahası, bu metal dedektörünün çalışması için fazla güç gerekmiyor. AA pillerle çalışır ve kullanıma ve kaliteye bağlı olarak 20-40 saat sürebilir. Alkalin piller şarj edilebilir pillerden daha uzun ömürlü oldukları için önerilir.

 

Kulaklıklar

Bu metal dedektörünün ters tarafında kulaklık bağlamak için bir kriko bulunur. Bir ¼ "priz barındırıyor. Dahası, rahat olan ACE spor telefonları ile birlikte geliyor ve en hafif ses tonlarını bile dinlemenizi sağlıyor. Bu, gürültülü bir ortamda metal arayışı yaparken büyük kolaylık sağlıyor.

 

Madeni Para Derinlik Analizi

Çok az sayıda metal dedektörü hedeflerin derinliğini belirleyebilir. Garrett Ace 150'de mükemmel. İletkenliğe bağlı olarak madalyonların ve metallerin derinliğini belirleyebilir. Derinlik LCD ekranda görüntülenir ve burada ölçek, 2 ", 4" ve 6+ "olarak aydınlatılır. Bu nedenle, bir kimlik için kazma koymak ve yeterince hazırlamak için çaba miktarını tahmin edebilir.

Bununla birlikte, bu özellik kuyumculuk ve metaller için de geçerli olmasına rağmen, madeni paraları algılamada en doğru dürüst olmak gerekir. Büyük metaller, büyük boyutlarından dolayı gerçek derinlikten daha sığ derinlik gösterebilir.

 

Ton Kimliği

Bu metal dedektör, üç moda karşılık gelen üç tonlu ID'ye sahiptir. Yüksek iletkenlik hedefleri tespit edildiğinde üretilen benzersiz bir zil sesi var. Mücevher ve nikel gibi orta iletkenlik hedefleri algılanırsa, standart tonlu bir ses sesi üretilir. Demir ve çivi gibi düşük iletkenlikli maddeler tespit edildiğinde düşük tonlar üretilir.

Hafif

Tüm bu özelliklerin bir araya getirilmesine rağmen, Garrett Ace 150 hafif ve kompakttır. Bu nedenle, hızlı yorulmadan kullanımı kolaydır. Bu, çocukları istikrarlı bir şekilde kullanabildikleri ve daha uzun süre ve daha geniş bir alanda yorulmadan kullanmaları için özellikle ideal kılar.