• info@abcdedektor.com
  • +90 212 472 22 20
  • +90 532 603 33 62
  • +90 850 259 79 97

DEDEKTÖR HAKKINDA

Altın Aramak, Define Bulmak, Hazine Bulmak Şimdi Çok Daha Kolay!

Define avcılarının ve altın aramak için yola çıkanların kafalarında bir takım soru işaretleri yer almaktadır. Bu soru işaretlerini göz önünde bulundurduğumuz zaman ilk olarak aklımıza, en iyi ikinci el dedektör hangisi, kiralık dedektörlerin prosedürleri ve sahibinden dedektör almak mı mantıklı yoksa kurumsal bir mağazadan mı dedektör kiralamak doğru olur? gibi sorular takılıyor. İşte, bu tarz sorulara takılan ve altın aramak için gerekli prosedürleri öğrenmek isteyen defineciler, bu sektöre yeni adım atanlar ve daha fazlası için makalemizi okuyabilirsiniz.

Kiralık Dedektörler

Kiralık dedektörlere paralel olarak hazine avcıları için bir sorun kaynağı, ikinci el dedektörlerdir. Bunlar, önceki sahipleri dedektörü daha yeni ve gelişmiş bir modelle değiştirdiklerinde piyasaya sunulmaktadır.

En İyi İkinci El Dedektör Nasıl Anlaşılır

Bu ikinci el dedektörleri satın almak veya satmak çok risklidir. Bu tür cihazların kozmetik olarak yıpranabileceği gibi kusurlu veya teknik olarak hatalı olabileceği de mümkündür. Bunları satma girişimi, orijinal sahibi, mağaza ve ikinci sahibine birçok meyve getirmez. Orijinal sahibi dedektörü makul değerinden çok daha düşük bir fiyata mağazaya satacaktır. Mağaza sahibi, bu dedektörle ilgili sorun yaşayan ya da bulunamayan pazarlama, onarım, servis ve müşteri memnuniyetine ilişkin zorluklar yaşayacaktır. Sorunlarla başa çıkmak için, makul değerinden çok daha yüksek bir fiyat arayacaktır. İkinci sahibi, sonuçta, tüm riskleri kabul ederken, şişirilmiş bir fiyatla ikinci el dedektörü sahibi olacak. Bu durumda, üç taraf da bazı kayıplara maruz kalmaya karşı savunmasızdır.

Bazı dedektör satıcıları, satın aldıkları ikinci el dedektörleri yenilediklerini iddia ediyor. Ancak, kesinlikle böyle yenileme için imkanlara sahip değiller. Özellikle, ithal cihazların yenilenmesi, menşe ülkesine geri dönüş garantisi verir. Bu, ikinci el dedektör için aşırı pahalıya mal olur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bir soruna neden olan bir dedektör, zar zor kullanılan bir cihaz izlenimi yaratmak için görünür mekanik parçaların kozmetik onarımlarına uğrar.

Bazı durumlarda, bu dedektörler yeni cihazlar gibi pazarlanabilir. Orijinal kullanıcılardan satın alınan dedektörlerin görünür bir şekilde aşınması durumunda, bir temizlendikten sonra, yeni dedektörler olarak pazarlanabilirler.

Kiralık dedektör veya sahibinden dedektör alırken dikkat edilmesi gereken hususlar;

  • Cihazın garantisi olup olmadığı
  • Daha önce nerelerde kullanıldığı
  • Tüm fonksiyonlarının çalışıp çalışmadığı
  • Yan aparatların kontrolü
  • Hangi firmadan alındığı

Sahibinden mi Yoksa Mağazadan mı Dedektör Almak Gerekir

Bu potansiyel sorunlar göz önüne alındığında, potansiyel müşterilere hizmet, eğitim ve garanti sonrası satış sonrası destek hizmeti sunan kurumsal firmalardan marka ve modelleri tercih etmelerini öneriyoruz. Dikkatli bir analiz, yeni bir fiyatın ikinci el cihazlara göre yüksek bir priminin olmadığını ortaya koymaktadır. Dahası, sağlanan taksit ödeme imkânları yeni dedektörleri kolaylaştıracaktır. Birinin hesaba katması gereken şey, fiyat farkının daima bir kalite farkını yansıtmayacağıdır. Bugünün sürekli değişme ortamında, ticari perspektif ve rekabet fiyatları indirmeye bağlıdır. Teknolojinin hızla gelişmesi, bir önceki neslin ürünlerinde ikinci bir düşünce yapılmadan rafa kaldırılmasına neden olur. Bu, müşterilerin daha düşük bir fiyat noktasında daha yeni bir teknoloji satın almalarını mümkün kılar. Bilgisayar teknolojisi örneğini hatırlamalıyız.

Bilgisayarlar, en ileri teknoloji ürünü ürünler her gün üstün ve ekonomik modellerle değiştirildiğinde kısa bir süre önce satın aldılar. Değişim ve kalkınma hızı, arz ve talep dengesini etkiliyor, daha iyi fiyatlı noktalarda daha iyi ve daha yeni ürünlerin alımını teşvik ediyor. Pazarlar bu şekilde işler durumda. Bu bağlamda hiç kimse tüm olası sorunlarla bir şans elde etmek ve bilinmeyen bir fiyat / performans denklemi satın almak istemez.

Kiralık ve sahibinden dedektör modelleri için:  https://www.abcdedektor.com/dedektor-haberleri/105-kiralik-dedektor