• info@abcdedektor.com
  • +90 212 472 22 20
  • +90 532 603 33 62
  • +90 850 259 79 97

DEDEKTÖR HAKKINDA

Altın Aramak, Define Bulmak, Hazine Bulmak Şimdi Çok Daha Kolay!

Kendi Alanında En İyi Dedektör

Lorenz Deepmax Z1 serisi dedektörler, Pulse GBS metal dedektörleri alanındaki en yeni gelişmelerden bazılarıdır. Muhtemelen halihazırda mevcut olan en duyarlı ve kararlı metal tespit cihazlarından biridir. Lorenz Deepmax Z1, yıllarca araştırma ve geliştirmenin bir sonucudur. Bu yeni ürünün yapımına ve özellikle yeni ve geliştirilmiş metal sınıflandırmalarında ve otomatik zemin dengeleme tesislerine çok çaba gösterildi.

Pulse GBS (Darbeli Zemin Dengeleme Sistemi), derinlikte arama yapmak için özellikle uygundur. Bu elektronik cihazın performansı, tuzlu su, mineralize zeminlerin çoğu veya sıcaklık değişiklikleri tarafından neredeyse hiç etkilenmez. Özel olarak tasarlanmış elektronik, metal nesnelerden istikrarlı sinyaller verirken yerden gelen sinyalleri iptal eder. Deepmax Z1, bu nedenle, en kötü çevre koşullarında dahi büyük derinliklerde bulunması için güvenilir bir araçtır. Yeni geliştirilmiş bir devre tasarımı elektrik hatlarından parazitlenmeyi bastırmakta ve güç darbe tekniği çok yüksek algılama derinlikleri elde etmek için çok doğru sinyaller üretmektedir.

Yüksek Kalitede Fonksiyonlar

Lorenz Deepmax Z1, yüksek kaliteli bir dedektördür ve küçük veya büyük bobinler ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Büyük bobinler, üretilen güçlü ve derin manyetik alan nedeniyle büyük metal nesneler için aşırı derinlikler sunar. Küçük kangallar tercihen tekli sikke veya altın külçeler gibi küçük nesneleri ararken kullanılır.

Bu model, genel olarak demir dışı metal nesneler üzerinde geniş bir yelpazede sunmaktadır. Çok basit bir çalışma, özel olarak geliştirilmiş bir LC Ekran ve minimum kontrol miktarı ile garanti edilmektedir. Aynı zamanda bu dedektör modeli, bir nabız metal dedektörü için yeni özellikler sunar. Kaliteli elektronikler ve çok özel olarak tasarlanmış elektronik devre, kullanım kolaylığı ve hassasiyet açısından üretmektedir.

Darbeli Zemin Dengeleme Sistemi

Lorenz Deepmax Z1 hareketsiz Pulse GBS (Darbeli Zemin Dengeleme Sistemi) üzerine kuruludur. Önce bir arama bobini vasıtasıyla kısa ve yoğun manyetik darbeler yayılır. Bu manyetik darbeler metal nesneler gibi iletken malzemelerde girdap akımı üretir. Bahsedilen girdap akıntıları metal bir nesne içerisinde tutulacak ve arama bobini tarafından yayılan manyetik atım kapatıldıktan sonra ölecektir. Zaman gecikmeli alım fazında bu girdap akıntılarının algılama olasılığının şu anda bir alıcı sargısı olarak işlev gören aynı arama bobini sayesinde mümkün olması sebebidir. Bu kük voltaj değişikliklerini tespit etmek için oldukça karmaşık bir elektronik devre gereklidir ve bu belirli sinyali alınan parazitlerden ayırmak zorundadır. Sinyal, metal bir arama bobini alanının yakınında olduğunda kulaklık veya dahili hoparlör ile sesli bir sinyal gönderen bir voltaj kontrollü osilatör (VCO) ile bir ses kademesini çalıştırmak için yükseltilmelidir.

Özellikler:

  • Hassasiyet: 162 dBm
  • Frekans: L1, 1575.42 MHz
  • Toplam Ağırlık: Yaklaşık. 16,5 lbs (7,5 kg)
  • Suya Dayanıklı: Arama Kangalları Suya Dayanıklı
  • Kullanım Süresi: Yaklaşık. Sıcaklığa ve Bağlı Bobinin 5-10 Saatine Bağlı

Lorenz Deepmax Z1 metal dedektörü hakkında yaptığımız bu açıklamaya ek olarak, cihazın diğer özellikleri, en geniş kapsamlı detayları ve metal dedektörü hakkında bilinmesi gereken ince yönler, Lorenz Deepmax Z1 ürün inceleme sayfamızda yer almaktadır.