• info@abcdedektor.com
  • +90 212 472 22 20
  • +90 532 603 33 62
  • +90 850 259 79 97

DEDEKTÖR HAKKINDA

Altın Aramak, Define Bulmak, Hazine Bulmak Şimdi Çok Daha Kolay!

Altın Dedektör Fiyatları ve Özellikleri

Seneler öncesine kısaca bir göz attığımızda, dedektör sektörünün ciddi derecelerde gelişim sağladığını, aynı orantıda altın dedektör fiyatlarının da artış gösterdiğini görmekteyiz. Dünya üzerinde neredeyse her ülkede ciddi sayılarda dedektör kullanıcısı yer almaktadır. Her kullanıcının da hedefinde doğru adımlar atmak ve hedefe ulaşmak vardır. Bu yönde de, altın dedektörü fiyatları göz önünde bulundurularak hareket edilmektedir. 

Sektörün belli başlı firmalarına göz attığımızda, neredeyse her dedektör firmasında farklı dedektör modelleri bulunmaktadır. Aynı marka model altın dedektörü cihazlarının da satışını yapan firmalar arasında çok fazla fiyat farkının olmadığı aşikardır. Fiyat farkının çok fazla olduğu, bir diğer söylemle bir firmada Garrett dedektör modelinin 10 bin Türk Lirası olduğunu diğer bir şirkette ise 2 bin Türk lirası olduğunun farkına varıldığında, burada yapılması gereken ilk hareket farklı firmaların fiyatlarını da kontrol etmek olacaktır. Son zamanlarda Çin malı olarak nitelendirilen dedektör cihazlarının piyasada yer almasıyla beraber, ucuz dedektör fiyatları ortaya çıkmaktadır. Bu durumda yapılması gereken, bilinen, piyasada tanınmış olan dedektör firmalarıyla bağlantı kurmak olacaktır. Piyasada çoğu dedektör şirketinde fiyatlar benzer olacaktır. Benzer olmayan fiyatlarda, mutlaka bir hile söz konusudur. 

En İyi Altın Dedektörü Markası

Açık konuşmak gerekirse, 2017 yılının ortalarına doğru yaklaştığımız şu günlerde, en iyi altın dedektörü markasının net cevabını vermek oldukça zor olacaktır. Tabi, sektörün belli başlı firmalarını da es geçmeden olmaz. Garrett ve Minelab dedektör şirketleri gibi dünya üzerinde tanınmış firmaların ürettiği dedektör modelleri, her daim dedektör kullanıcılarının tercih ettiği cihazların başında gelmektedir. Bu iki dedektör firmasını incelemeye kalkarsak, yazımız oldukça uzar gider fakat işin özetini sunmak gerekirse, özellikle son dönemlerde en iyi altın dedektörü markası olarak bu Minelab ve Garrett dedektör firmalarını gösterebiliriz. Sektörün önde gelen firmalarından olan bu iki üreticinin de, kendi bünyelerinde yer alan önemli dedektör modelleri bulunmaktadır. Aşağıda, markaların satışa sunduğu son zamanların en önemli modellerini sıraladık;


Garrett Dedektör Çeşitleri;

garrett ace 15o 

Yukarıda yer alan dedektör modelleri, Garrett markasının son dönemleri baz aldığımızda öne çıkan cihazlarıdır. Alt kısımda da, Minelab markasının en önemli modellerini bulabilirsiniz.

Minelab Dedektör Çeşitleri;

  • Minelab GPX 5000
  • Minelab GPZ 7000
  • Minelab Go Find 60


minelabgofind60

Minelab dedektör modellerini daha fazla incelemek, Garrett dedektör çeşitlerini de özel bir konuda ele almak en doğru seçim olacaktır. Bundan sonraki makalelerimizde, her iki markanın da altın dedektörü fiyatları, dedektör modelleri ve özelliklerini sizlerle detaylı bir şekilde paylaşacağız.