• info@abcdedektor.com
  • +90 212 472 22 20
  • +90 532 603 33 62
  • +90 850 259 79 97

DEDEKTÖR HAKKINDA

Altın Aramak, Define Bulmak, Hazine Bulmak Şimdi Çok Daha Kolay!

Dedektör Sektörünün En İyileri

En iyi define dedektörü hangisi diye soran binlerce cihaz kullanıcısına verilebilecek en mantıklı cevapları, ''en iyi define arama dedektörü'' konumuzda vermeye çalışacağız. Dedektör dünyasının olmazsa olmazlarının başında, define dedektörleri gelmektedir. Söz konusu cihazlar, altın arama, define arama, metal arama ve boşluk bulma gibi araştırmalarda kullanılmaktadır. 

En İyi Define Arama Dedektörü

Dedektör cihazları, öncelikle kalitesine ve markasına göre farklı sınıflara ayrılmaktadır. Açık söylemek gerekirse, piyasadaki on tane dedektör kullanıcısına ''en iyi define arama dedektörü hangisi'' diye sorsak, on kişiden dokuz tanesi Minelab ve Garrett dedektör cihazlarını söyler. Her iki markanın da bu kadar üstün tutulmasının başlıca nedeni ise, uzun yıllar dedektör sektöründe yer almaları, kaliteli cihazlar üretmeleri, her daim ürünlerini güncel tutmaları ve müşterilerine verdikleri hizmet anlayışıdır. 

Diğer dedektör firmalarıyla bu iki markayı karşılaştığımızda, hem kurumsal hemde ürün kalitesi anlamında oldukça önemli farklılıklar göze çarpmaktadır. Unutmadan söylemek gerekirse, diğer dedektör şirketleri de ürettikleri cihazlarla son dönemlerde sıklıkla ön plana çıkmayı başarmışlardır. 

Minelab mı Garrett mi

Hem Minelab hem de Garrett markalarının ne denli kaliteli cihazları piyasaya sunmaya çalıştıklarını sektördeki herkes bilmektedir. Firma olarak bizlerin bu iki dedektör firması hakkında net bir açık görüş belirtmemiz pek etik olmaz fakat bu sorunun en net cevabını verecek olan ABC Dedektör müşterileridir. Kullanıcılarımız, dedektör firmaları hakkında istedikleri gibi görüş bildirme özgürlüğüne sahiptir. En iyi define arama dedektörü hangisi sorusuna, ABC Dedektör Facebook sayfamızda cevap vererek bizlere görüşlerinizi iletebilirsiniz.