• info@abcdedektor.com
  • +90 212 472 22 20
  • +90 532 603 33 62
  • +90 850 259 79 97

DEDEKTÖR HAKKINDA

Altın Aramak, Define Bulmak, Hazine Bulmak Şimdi Çok Daha Kolay!

Dedektör Modelleri İncelemeleri

Geniş kapsamlı olarak altın dedektörü modellerinin incelemelerinin yapılacağı konumuzda, piyasada yer alan farklı dedektör modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bir paylaşım sunacağız. Define avcılarının vazgeçilmez ürünlerinin başında gelen altın dedektörü ve alan tarama cihazları, 2017 yılında da son derece revaçta olan ürünlerin başında gelmektedir. Metal dedektörü, altın dedektörü ve alan tarama cihazlarıyla alakalı detaylara geçmeye hazır mısınız?

Şüphesiz ki, altın dedektörü denildiğinde define avcılarının aklına bir çok farklı marka ve model cihaz gelmektedir. Son dönemleri göz önünde bulundurursak, Minelab, Garrett ve Aka dedektör markaları, piyasada ön planda yer alan ve yüksek kalitede cihazlar satan firmaların başında geliyor. Yazımızın başında önce bu markaları inceleyelim ve sonrasında, Minelab markasının 3 farklı modelini incelemeye alacağız.

Minelab Dedektör 

Minelab markası, uzun yıllar öncesinde piyasada yer alan ve dünyanın en fazla tanınan dedektör firmalarından biri olarak bilinmektedir. Minelab dedektörler, kalitesine ve özelliklerine göre değişim göstermektedir. Geçmiş dönemler ile yakın dönemi karşılaştırdığımızda oldukça farklı kaliteli ürünler göz önüne geliyor. Peki, Minelab markasının en çok tutulan modelleri arasında hangileri yer almaktadır sorusunun cevabını vermeye çalışalım.

Minelab GPX 5000 Metal Dedektörü

Metal dedektörleri arasında Minelab markası her zaman lider konumlarda yer almaktadır. Bu liderliğin oluşmasında şüphesiz ki, GPX 5000 serisi oldukça önemli rol oynamaktadır. 6 farklı arama modu, derin ve genel arama seçenekleri ve son derece hassas alan tarama özelliğiyle Minelab GPX 5000 Metal Dedektörü, en çok tercih gören metal dedektörü ürünlerinden biri olarak nitelendirilmektedir. Minelab markasının bu değerli ürününün detaylarını incelemek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Minelab GPZ 7000 Metal Dedektörü

Minelab markasının en kalite kokan metal dedektörü cihazlarından biri olan GPZ 7000 serisi, son dererece geniş kapsamlı özellikleriyle dikkat çekiyor. Özel arama başlığı LCD ekran özelliği ve diğer metal dedektörlerinden farklı seçenekleriyle, metal dedektörü arayanların ilk tercihi olmaktadır. Minelab serisinin bu değerli dedektör modelinin daha detaylı özelliklerini ''metal dedektörü'' sayfamızda bulabilirsiniz.

Minelab Go Find 60 Define Dedektörü

Diğer Minelab serilerine göre daha eski bir model olarak göze çarpsa da, Go Find 60 Define Dedektörü hala kaliteli özelliklere sahip bir dedektör modeli olarak dedektör pazarında yer almaktadır. Yeni nesil dedektör modellerini incelediğimizde, Go Find 60 Define Dedektörü cihazının incelemeye aldığımız dedektör modellerinden hiç bir farkının olmadığını hatta bazı dedektör çeşitlerinden daha üstün özellikleri barındırdığını rahatça görebiliyoruz.

Evet sevgili arkadaşlar, bu yazımızda Minelab dedektörler hakkında üç modelin incelemesini özet bir şekilde yapmaya çalıştık. Bir sonraki yazımızda, Garrett dedektörler hakkında ve dedektör çeşitleriyle alakalı detaylar sunacağız.