• info@abcdedektor.com
  • +90 212 472 22 20
  • +90 532 603 33 62
  • +90 850 259 79 97

DEDEKTÖR HAKKINDA

Altın Aramak, Define Bulmak, Hazine Bulmak Şimdi Çok Daha Kolay!

Kiralık mı Yoksa Satılık Dedektör mü Almak Mantıklı?

Kiralık dedektör mü yoksa satılık dedektör mü derken, akla ilk olarak fiyatları gelmektedir. Yer keşfi, araştırmalar, hazırlıklar derken en son olarak sıra, dedektör satın almaya ya da kiralama aşamasına gelir. Dedektör kullanacak olan insanların kafalarında ise şu soru oluşur; dedektör kiralamak mı yoksa dedektör satın almak mı mantıklı? İşte, kısa bir yazıyla sizlere bu soruların cevaplarını vermeye çalışalım.

Dedektör kullanma aşamasına geldiğinizde ve ''her şey tamam'' dediğinizde, sıra gelecek dedektör kullanmak için firma araştırmaları yapmak için ilk adımı atmaya. İlk adımı atarken, satın alacağınız veya kiralayacağınız dedektörü alacağınız firmanın önemini göz önünde bulundurmalısınız. Her önüne gelen firmadan dedektör satın alma ya da kiralama işlemi yapmanız sizi, ileride sıkıntılı durumlara düşürebilir. Sektörde, her zaman bilindik ve ön planda olan dedektör firmalarıyla görüşmeler yapmanız sizin yararınıza olacaktır. Bu durumda, en iyi dedektör firması hangisi sorusu kafalarda oluşacaktır.

En iyi dedektör firmasını seçmek için öncelikle internet ortamında araştırmalar yapabilirsiniz. Bu araştırmalar, dedektör firmalarının internet ortamındaki geçmişleri, firmalar hakkında ''google'' arama motorunda yapılan yorumlar, dedektör forumlarında kullanıcıların yapmış olduğu paylaşımlar ve arama motorlarında yer alan haritalar bölümündeki kullanıcı değerlendirmelerinden ibarettir. Bu gibi kriterleri ön planda tutarak, seçeceğiniz dedektör firması hakkında en iyi fikri edinebilirsiniz. Unutmamalısınız ki, üç beş gündür internet ortamında yer alan, yeri yurdu belli olmayan ve kullanıcı yorumları olumsuz olan firmalarla çalışmanız, vereceğiniz tüm emeklerin bir anda çöp olmasına neden olabilir. 

Kiralık Dedektör Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Kriterler

İnternet ortamında yapacağınız araştırmalar sonrasında, seçtiğiniz dedektör firmasıyla iletişim halinde olurken bir çok kriteri göz önünde bulundurmalısınız. Satın alacağınız ya da kiralık dedektör hizmeti alacağınız firmanın ne kadar profesyonel ve tecrübeli ekipten oluştuğunu anlamalısınız. Çalışacağınız ekibin sektör hakkında ne kadar fazla tecrübesi var ise, hedefe adım adım yürüme aşamasında sizlere o derece faydası olacaktır. Şimdi, maddeler halinde alacağınız hizmet hakkında önemli noktaları sıralayalım;

  • İnternet araştırması
  • Geçmişi sağlam firma
  • Kullanıcı değerlendirmeleri
  • Dedektör forumları
  • Haritalar alanındaki yorumlar

Yukarıda saydığımız kriterlere dayanarak yapacağınız araştırmalar sizleri, her zaman bir adım önde tutacaktır. Yanlış adım atmanızı engelleyecek bu kriterleri, kiralık dedektör hizmeti satın alırken mutlaka dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sonrasında, yine yukarıdaki paragraflarda belirttiğimiz üzere dedektör firmasının profesyonel bir ekipten oluşması ve sektör hakkında tecrübeleri de, ciddi önem arz etmektedir. 

Ek olarak. aşağıda yer alan kiralık dedektör videomuzda bulunan modellerimizi inceleyerek cihazlar hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Apron deluxe alan tarama dedektörüne ait videomuz, ABC Dedektör Youtube kanalında yayınlanmaktadır. Kanalımızda bulunan diğer videolarımızı ve Türkiye gündemine oturan ''bir kamyon altın bulundu'' haberimizi de izleyerek, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.