• info@abcdedektor.com
  • +90 212 472 22 20
  • +90 532 603 33 62
  • +90 850 259 79 97

DEDEKTÖR ÇEŞİTLERİ

Altın Aramak, Define Bulmak, Hazine Bulmak Şimdi Çok Daha Kolay!

 

Scorpion Serisi 3D flyer algılayıcılar, sadece sesli sinyal özelliği bulunan basit metal detektör yada altın dedektörü değildir. Bu ürünler ile aynı zamanda, taranmakta olan yerin alt kısmının üç boyutlu bir grafigini de oluşturmak da mümkündür.

Alıcılı teknoloji sayesinde bu algılayıcılar, gizli nesnelerin bulunmasında optimal olarak kullanilabilirler. Dedektör Scorpion Flyer, yeni nesil metal tanılama teknolojisidir. Daha önce sunduğumuz tüm ürünlerden daha küçük, daha hafif ve birçok özellik barındıran, derin tarama yapabilen bu Ünitenin programlaması, akıllı bir tablet pc tarafindan yapılır. Gömülü öğelerin görülebilmesi için harici bilgisayara gerek yoktur. Dedektör Scorpion Flyer, birçok detayin optimize edildigi ve geliştirildiği, başarisi kanıtlanmış, güvenilir ve güçlü pulse indiction teknolojisi üzerine temellendirilmiştir. Bu sebeple, çok işlevli scorpion flyer algılayıcı, altın, gümüş, sandık, kutu, gizli oda, mezar ve tünel gibi ögelerin yerlerini tanımlayabilme yetisine sahiptir. Bu sebeple scorpion flyer, tüm gizli hazine avları için uygundur.

Dedektör Scorpion Flyer, dişaridan bir tablet bilgisayar şeklinde görünür ve normal detektörlerle arama yapmanin mümkün olmadığı alanlarda arama yapmanıza olanak sağlar. Etrafınızda şüphe uyandırmadan ve şüpheli bakişlari üzerinize çekmeden daha önce tarama yapamadığınız alanlarda tarama yapabilirsiniz. Kompakt olan bu üründe bir adet toprak maden mineral etkisi azaltıcı Eliminator, entegre halde bulunmaktadir. Bu sebeple Dedektör Scorpion Flyer, kamuflajini mükemmel seviyeye getirecek şekilde, işlevsel bir multimedya tabanli tablet pc aleti olarak kullanilabilir. Modern işlemciler ve enerji tasarrufu yapan bilesenler sayesinde, dahili şarz edilebilir pil, bilgisayarın ihtiyaç duydugu gücün tamamen sağlanmasi için yeterlidir.

Scorpion Serisindeki tüm diğer metal detektörler gibi, scorpion flyer de işlevsellik, ergonomi ve pratik tasarimin etkileyici bir birleşimidir. Sadece 650 gram ağirligi ile cihazı istediginiz her yere götürebilirsiniz. Sadece tek bir tuş ile tüm operasyon modlarini kontrol edebilirsiniz.

Söylediğimiz Gibi Altın Arama, Define Arama, Hazine Bulmak Şimdi Çok Daha Kolay !