• info@abcdedektor.com
  • +90 212 472 22 20
  • +90 532 603 33 62
  • +90 850 259 79 97

DEDEKTÖR HAKKINDA

Altın Aramak, Define Bulmak, Hazine Bulmak Şimdi Çok Daha Kolay!

Basitçe söylemek gerekirse, çoğu metal avcısı ve uzmanı, bunun şimdiye kadar yaratılan en güçlü altın metal dedektörü olduğu konusunda hemfikir. Gelişmiş elektronik mühendisliğinin bir örneğidir ve 4 metre derinliğe kadar beyzbol ebatlı olanlar ve her şey dahil alt gram altın nuggets bulma yeteneğine sahiptir. Dahası, Minelab GPX 5000, sonunda sizi hayal kırıklığına uğratmak için saatlerce kazı yapabilecek topraktaki minerallerin varlığı nedeniyle ortaya çıkan tüm sinyalleri de ortadan kaldıracaktır.

Özellikler

MPS, DVT ve SETA Technology-GPX 5000, dedektörün en küçük altın nuggetsını kolaylıkla tespit edebilmesini sağlayan Minelab'ın çok MPS (Çoklu Süre Algılama), SETA (Akıllı Elektronik Zamanlama Hizalama) ve DVT (Çift Voltaj Teknolojisi) teknolojilerini içerir . Ayrıca, Bi-Seviyeli Darbe İndüksiyon iletimi, her sinyalin net ve doğru olmasını sağlar.

 

Çift Arama Bobinleri

Dedektör, iki arama bobiniyle birlikte gelir - 11 "Monoloop ve 11" Yuvarlak Çift Taraflı Dedektör, dedektörün hedeflerini 4 fit derinliğe kadar algılamasına olanak tanır. Monoloop bobini, çevrenin dışındaki bobinler üzerinde tek bir sarım içerir ve tel, sinyalleri almak ve aktarmak için kullanılır. Bu bobin, koni şekilli arama modeline sahiptir; bu, desenin toprağa derinleştikçe daraldığı anlamına gelir. Öte yandan, Çift D bobini, sinyalleri almak ve aktarmak için iki ayrı kablo devresine sahiptir. Kablo ilmeklerinin üst üste bindiği yer, derinlik bakımından son derece tutarlı sonuçlar veren dar algılama bölgesi olarak işlev görür.

Birden Fazla Zamanlama

Minelab GPX 5000, daha derin derinliklerde daha büyük kalıntılar bulmanıza olanak tanıyan Coin / Relic Timing gibi birçok yeni zamanlama ile birlikte gelir. Sonra plajlarda ve diğer tuzlu alanlarda en küçük altın külçelerini tespit etmek için Tuz / Altın Zamanlaması var. Son olarak, İnce Altın Zamanlaması, hassas alanlarda bile hedefleri doğru bir şekilde algılamanıza izin vermek için gelişmiş hassasiyet ve derinlik sunar.

6 Önayarlı Arama Modu

Bu önceden ayarlanmış arama modları, hareket halindeyken farklı modlar arasında hızlı bir şekilde geçiş yapmanızı sağlar. Deep, General, Patch, Pinpoint, Hi-Mineral ve Hi-Trash modlarından birini seçebilir ve ayrıca tercihlerinize göre değiştirebilirsiniz.

Otomatik Zemin Dengesi

Zemin dengesini otomatik olarak ayarlayarak, dedektör herhangi bir zemin koşulunda hedefleri izlemenize izin verir. Yüksek mineral içeriği olan alanlardan değersiz olan alanlara doğru olan Minelab GPX 5000, küçük ve büyük hedefleri kolayca kolayca algılar. Ayrıca, Demir Çöplerini belirleme sırasında demir çöpünü gidermek için tercih ettiğiniz seviyeyi ayarlayabileceğiniz bir Demir Rejeksiyonu ayarı da vardır.

Hareket Kontrolü

Hareket Kontrolü özelliği, hedeflerin hiçbirinin kaçırılmadığından ve hedef tercihleriniz arama tercihlerinize göre optimize edildiğinden emin olmak için hedefi hızınıza göre ayarlamanızı sağlar.

Ses Ayarlamaları

Ses Ayarlamaları yardımıyla, dedektörlerin işitme yeteneğiniz temelinde sinyal hedefleme yeteneğini ayarlayabilirsiniz. Sessiz bölgelerde arama yaparken ses seviyesini düşük tutabilir ve kalabalık yerlerde arama yaparken herhangi bir sinyali kaçırmadığınızdan emin olmak için daha yüksek bir seviyeye ayarlayabilirsiniz.

Rx Kazanç

Detektörlerin çoğunda, Rx Kazançını düşürdüğünüzde, dedektörü daha sessiz hale getirir ancak aynı zamanda hedef tespit yeteneklerini de azaltır. Öte yandan, Rx Kazancı arttırdığınızda, dedektörün yaptığı hassaslık ile birlikte gürültüyü arttırır. Bununla birlikte, bu GPX 5000 Metal Dedektöründe, Rx Kazancını, gürültü seviyeleri üzerinde aşırı bir etki yaratmadan maksimum seviyelere çekebilirsiniz.