• info@abcdedektor.com
  • +90 212 472 22 20
  • +90 532 603 33 62
  • +90 850 259 79 97

DEDEKTÖR HAKKINDA

Altın Aramak, Define Bulmak, Hazine Bulmak Şimdi Çok Daha Kolay!

PRO RADAR X3, X2'nin geliştirilmiş bir versiyonudur ve içerdiği 8 sensörlü 60cm manyetometre anteni sayesinde 4 kat daha iyi çözünürlüğe sahiptir. Ayrıca, istediğiniz ve istediğiniz herhangi bir yönde yaklaşık 3 sıra taramanıza izin veren ikinci bir 100cm gradiometre anteni ile birlikte gelir.

PRO RADAR X3, cihaza çok daha fazla güç sunan akıllı yüksek enerjili bir pille çalışan bir üst düzey tarama çözümüdür. X2'den daha derine iniyor. DRS PRO Radar X3, yere gömülü nesneleri ve yapıları 25 metreye kadar algılamanıza izin verir. 60 cm'lik manyetometre antenleri, yer altı yüzeyinin çok doğru taramaları için 8 akıllı sensör içerir. İstediğiniz herhangi bir yönde tarama yapmanıza olanak tanıyan ve boşluklar ve daha büyük nesneler üzerinde daha iyi sonuçlar veren ikinci bir 100 cm gradiometre antenası da içerir.

X1'in aksine, X2 / X3 / X4 / X5 modelleri diğer PRORADAR manyetometre (4, 8 veya 16 sensör) ve gradiyometre antenleriyle uyumludur. Anten kalitesi, taramanızdan aldığınız genel sonucu büyük ölçüde etkilediğinden, daha yüksek sayıda sensöre sahip bir anten ekleme çözünürlüğü ve performansı geliştirir. Hangi sensörlerin ve yükseltmelerin mevcut olduğunu görmek için lütfen bobinler ve aksesuarlar bölümüne bakın.

DRS PRO Radar X3, tüm radarlarımızı tarayıcımız tarafından geliştirilen, taranmış bölgenin detaylı bir analizini sunan çok dilli bir 3D yazılım içeren bir tablet PC ile kontrol edilmektedir. Taramamızı başlatabilir / durdurabilir ve menü kumandamıza joystick'imiz ile erişebilirsiniz. Taramak istediğiniz alanın boyutunu girmeniz yeterlidir ve ayaklarınızın altında olanı analiz etmeye başlayın! Gradyometre antenini seçerseniz, pazardaki diğer sistemler için olduğu gibi, kuzeye veya güneye arkadan uzak durmanız gerekmez, istediğiniz herhangi bir yönü tarayabilirsiniz. Otomatik veya manuel olarak (satır sayısını ve uzunluklarını eklerseniz) tarama yapabilir ve paralel veya zikzak alan taramaları arasında seçim yapabilirsiniz. Bu, kontrol kutusuna kurulmuştur. Sonuçlar tablet PC'de görünür, daha sonra hedefin hangi kralının bir boşluk ya da metal olduğunu belirleyebilirsiniz. Demir olup olmadığını bile görebilirsiniz.

Taramaları belleğe kaydedebilir ve daha sonra bunları bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Kendi 3D yazılımımızı geliştirdik ancak Voxler gibi 3. parti yazılımları kullanabilirsiniz. 2 yıl garantilidir ve 4 dilde gelir: İngilizce, Almanca, Arapça, Türkçe ve İspanyolca'dır