• info@abcdedektor.com
 • +90 212 472 22 20
 • +90 532 603 33 62
 • +90 850 259 79 97

DEDEKTÖR HAKKINDA

Altın Aramak, Define Bulmak, Hazine Bulmak Şimdi Çok Daha Kolay!

Definecilik Dünyasında Dedektör Seçimi

Definecilik denildiğinde şüphesiz ki akla gelen ilk konu dedektör modelleridir. Define avcılığının olmazsa olmaz cihazlarının başında gelen dedektörler, sektörde yer alan mağazalar tarafından kiralık dedektör ve satılık dedektör modelleriyle çeşitlendirilmektedir. Define işaretlerinin çözümünden metal ayrımına kadar pek çok özel alanda kullanılan altın dedektörü kiralamak mı yoksa satın almak mı mantıklı sorularının net cevapları yazımızda detaylarıyla açıklanmıştır.

Kiralık Dedektör Kriterleri

Dedektör kiralamadan önce bir çok kritere dikkat etmek gerekir. Dedektörün kiralanacağı şirket, şirket çalışanları, şirketin geçmişi ve sektördeki durumu hakkında bilgi edinilmesi, bu kıstasların dışında kiralık dedektör modelinin ne denli sağlam olduğu, dedektör ekipmanlarının tamamı eksiksiz bir şekilde verilecek mi? gibi kriterleri de araştırdıktan sonra, kiralık dedektörün kim ya da kimler tarafından kullanılacağına da dikkat etmek gerekir. 

Kiralık dedektör hizmeti aldığınız zaman, sizinle beraber çalışma alanına gelecek olan ekibin, dedektör konusundaki hassasiyeti, sektöre hakimiyeti ve cihaz kullanımı konusunda bilgi derecesini her ne olursa olsun ölçmek gerekir. Malum, dedektör sektöründe araştırmanın ve çalışmanın yapılacağı alanda ortaya çıkabilecek en ufak bir hata ile beraber, tüm emeklerin çöpe gitmesi gibi bir durumun söz konusu olacağını unutmamak gerekir. Emeklerin maddi ve manevi boşa gitmesinden yana değilseniz, kiralık dedektör hizmeti almadan önce tüm kriterleri tek tek inceleyerek karar vermelisiniz.

Satılık Dedektör mü Kiralık Dedektör mü

Güvenilir bir şekilde, kiralık dedektör hizmeti verene mağazaların çoğunun cihazlar hakkında ayrıntılı ve doğru bilgiye sahip olmadıklarını ve sadece gelir elde etmek için faaliyet gösterdiklerini iddia edebilirler. Bu nedenle, dedektörlerin hem üretim hem de satışını yapan bir firma olarak, yeni bir dedektör satın almanızı öneririz; Garanti, hizmet ve eğitim ile kapsanır, tüketici için arazi ve hedefler için en iyi modeli seçme ve ödemelerle ilgili çok sayıda alternatif sunma imkanı sunar.

Kiralık dedektör hizmeti alırken dikkat edilmesi gerekenler;

 • Dedektör markası
 • Dedektör modeli
 • Cihaz geçmişi
 • Hasar kontrolü
 • Makina sağlamlığı
 • Yan ekipmanlarının tam olması
 • Şarj aletlerinin çalışıp çalışmadığı

  Yukarıda saymış olduğumuz unsurlarla beraber daha pek çok kriter bulunmaktadır. Kiralık dedektör hizmeti alacağınız firmayı iyi seçmeli, cihazı siz kullanacaksınız iyi eğitim almalı, firma ekibi kullanacaksa ekibin cihaz konusunda ne denli uzman olup olmadığı gibi kriterleri göz önünde tutmalısınız.