• info@abcdedektor.com
  • +90 212 472 22 20
  • +90 532 603 33 62
  • +90 850 259 79 97

DEDEKTÖR HAKKINDA

Altın Aramak, Define Bulmak, Hazine Bulmak Şimdi Çok Daha Kolay!

Dedektör sektöründe şüphesiz ki alan tarama dedektörlerinin yeri her zaman ayrı olmuştur. Araştırma yaparken, alan tarama cihazları oldukça ciddi önem teşkil etmektedir. Arazi şartlarında, doğru cihazları kullanmak, cihazın kalitesini bilmek ve gerçek anlamda ne kadar derinliğe inebildiğini analiz etmek, alan tarama dedektörlerinde başlıca aranan özelliklerden biridir. 

Dedektör kullanıcılarını ilgilendiren en önemli faktörlerden biri nesnenin derinliğidir. Metalleri tespit etmek için daha derin bir tarama kabiliyeti kullanıcıya birçok avantaj getirir. Bununla birlikte, metal türünün tanımlanmasının derinlik özelliklerinden daha önemli olduğu bazı durumlar vardır. Bu, özellikle derinliklerin hesaba katılması gereken bir faktör olduğu plajlarda yapılan aramalar için özellikle geçerlidir, ancak derin dedektörlerin daima ortamdaki metallere tepki verdiği gerçeği göz önüne alındığında, daha az derinlikli bir cihaz Ancak metalleri ayırt etme becerisi daha iyi bir seçim olacaktır.

Derin tarama yetenekleri yalnızca cihazın teknolojisi ile değil, aynı zamanda nesnenin boyutu, toprağa gömülü olduğu zaman ve toprak bileşimi ile de ilgili. Uzun süreler boyunca toprağa uğrayan hedefler, yaydığı manyetik alanlardan dolayı daha derin seviyelerde fark edilebilir. Ayrıca, daha temiz (daha az mineral) toprak kompozisyonlarında daha kolay yüzey ayarları daha derin taramalara izin verir.

Verilen bilgiler ışığında, kullanmak istediğiniz dedektörü satın alırken satış temsilcisinin yardımını aramalısınız. Dedektörü kullanmak istediğiniz alanı belirtin. Bu, ihtiyaç duyulmayacak derinlikleri tarayabilen gereksiz yere güçlü bir cihaz yerine, ihtiyaçlarınıza daha uygun bir cihaz elde etmeyi mümkün kılar, bu nedenle yanlış seçimden dolayı ekstra maliyet ve kayıplardan kaçınır.

Alan tarama cihazları satın alırken, dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri cihazın kaç metre derinliğe kadar inebilme özelliğine sahip olmasıdır. Alan tarama dedektörleri hakkında detaylı bilgiye sahip olduktan sonra araştırmalarınızı yapmalı ve dedektör satın alırken, doğru firmayı tercih etmelisiniz.

Dedektör

Adres:Mehmet Akif Mah. Aşık Veysel Cad. 1.Akarsu Sk. No:25 Kat:2
İkitelli, İstanbul, Türkiye

E-Posta:
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Telefon:+90 212 472 22 20

Cep Telefonu:+90 532 603 33 62